Росія вже використовує стратегічний запас з деяких видів озброєння, - ГУР Міноборони

Росія вже використовує стратегічний запас за деякими видами озброєння, а протягом двох місяців РФ вивозила артилерійські боєприпаси 122 мм, 152 мм з Білорусі, інформують Патріоти України.

Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України з посиланням на інформацію свого представника Вадима Скібіцького в ефірі телемарафону "Єдині новини", за даними військової розвідки України, ворог вже використовує ракети, виготовлені цього року, зокрема, у серпні.

"Це говорить про те, що деякі ракети йдуть на застосування прямо з конвеєра. Наскільки їх вистачить - багато що залежить від виробництва. Так, воно впало в порівнянні з довоєнним періодом. Але, на жаль, РФ внаслідок того, що обходить економічні санкції, ще здатна випускати певну кількість крилатих ракет та іншого озброєння, яке використовується проти нашої держави", – сказав Скібіцький.

За даними військової розвідки, тривають переговори Росії з іншими країнами щодо постачання боєприпасів, ракетного озброєння до РСЗВ "Смерч" і "Ураган", яких у неї дефіцит, і переговори РФ з Іраном щодо поповнення запасів балістичних ракет. Скібіцький зазначив, що існують відповідні проекти домовленостей між цими країнами, але на сьогодні поставок такого озброєння не зафіксовано.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: