
Російські окупанти за 9 місяців повномасштабної війни проти України вже витратили майже дві третини своїх боєприпасів. У результаті цього наступальна активність військ РФ значно знизилася. Відповідну заяву зробив глава розвідцентру Сил оборони Естонії Марго Гросберг, передають Патріоти України.
"Росія витратила приблизно дві третини своїх боєприпасів або трохи менше від цього", — сказав Гросберг під час брифінгу в Міноборони Естонії.
Він наголосив, що скорочення запасів боєприпасів останніми тижнями зумовило зниження наступальної активності російських підрозділів в Україні. За його розрахунками, "для обмежених операцій і в разі економного витрачання боєприпасів Росії вистачить ще приблизно на місяць".
Водночас в естонській розвідці вважають, що Росія зараз накопичує боєприпаси, щоб використовувати їх у нових весняних атаках. Саме через брак боєприпасів Кремль шукає можливості й намагається закупити ракети та безпілотники в Ірану та Північної Кореї, а також вивозить боєприпаси з Білорусі.
Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...
Президент збройового холдингу Beretta П'єтро Гуссаллі Беретта керував російською компанією "Русский Орел" у 2022 році. Зараз їхню зброю активно використовують військові РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Insider. За даними журналістів, ...