Росія вже витратила майже дві третини своїх боєприпасів, - розвідка Естонії

Російські окупанти за 9 місяців повномасштабної війни проти України вже витратили майже дві третини своїх боєприпасів. У результаті цього наступальна активність військ РФ значно знизилася. Відповідну заяву зробив глава розвідцентру Сил оборони Естонії Марго Гросберг, його слова цитує видання ERR, передають Патріоти України.

"Росія витратила приблизно дві третини своїх боєприпасів або трохи менше від цього", — сказав Гросберг під час брифінгу в Міноборони Естонії.

Він наголосив, що скорочення запасів боєприпасів останніми тижнями зумовило зниження наступальної активності російських підрозділів в Україні. За його розрахунками, "для обмежених операцій і в разі економного витрачання боєприпасів Росії вистачить ще приблизно на місяць".

У той же час в естонській розвідці вважають, що Росія зараз накопичує боєприпаси, щоб використовувати їх у нових весняних атаках. Саме через брак боєприпасів Кремль шукає можливості й намагається закупити ракети та безпілотники в Ірану та Північної Кореї, а також вивозить боєприпаси з Білорусі.

Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...