
Російські окупанти за 9 місяців повномасштабної війни проти України вже витратили майже дві третини своїх боєприпасів. У результаті цього наступальна активність військ РФ значно знизилася. Відповідну заяву зробив глава розвідцентру Сил оборони Естонії Марго Гросберг, його слова цитує видання ERR, передають Патріоти України.
"Росія витратила приблизно дві третини своїх боєприпасів або трохи менше від цього", — сказав Гросберг під час брифінгу в Міноборони Естонії.
Він наголосив, що скорочення запасів боєприпасів останніми тижнями зумовило зниження наступальної активності російських підрозділів в Україні. За його розрахунками, "для обмежених операцій і в разі економного витрачання боєприпасів Росії вистачить ще приблизно на місяць".
У той же час в естонській розвідці вважають, що Росія зараз накопичує боєприпаси, щоб використовувати їх у нових весняних атаках. Саме через брак боєприпасів Кремль шукає можливості й намагається закупити ракети та безпілотники в Ірану та Північної Кореї, а також вивозить боєприпаси з Білорусі.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...