Росія загострює ситуацію: У Придністров'ї російські війська перебувають у повній бойовій готовності, - Генштаб

Росія намагається створити ще один фронт на південному кордоні України. Російське командування привело у бойову готовність свої війська у невизнаному Придністров'ї, передають Патріоти України.

Росія створює напругу у Придністровському регіоні

Відповідну інформацію повідомили у Генштабі Збройних Сил України. Там заявили, що Росія створює напруженість у Придністровському регіоні Молдови. У Генштабі повідомляють, що особовий склад оперативної групи російських військ перебуває у повній бойовій готовності.

На Бессарабському напрямку Російська Федерація продовжує провокувати напруженість у Придністровському регіоні республіки Молдова. Особовий склад оперативної групи російських військ перебуває у бойовій готовності "Повна", – йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ.

Рф зондує ґрунт для політичних торгів: тисне на Донбасі й чіпляється за «сухопутний коридор» з Криму.

понеділок, 15 серпень 2022, 23:03

Тим часом, Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє суперечливу інформацію, що росіяни можуть прискорити підготовку до "референдуму" з метою анексії окупованих територій України. Днями Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні попе...

Зеленський розповів, про що говорили на засіданні Ставки головнокомандувача

понеділок, 15 серпень 2022, 23:00

Президент Володимир Зеленський 15 серпня провів засідання Ставки головнокомандувача. Глава держави привідкрив деталі зустрічі, інформують Патріоти України. "Україна робить усе можливе для того, щоб максимально ефективно протидіяти російським окупантам ...