"Росія замовила чотири теракти в Харкові": СБУ перехопила телефонну розмову організаторів та виконавця

Служба безпеки України запобігла чотирьом терактам на території Харкова, замовленим країною-агресором Російською Федерацією. Злочинці хотіли підпалити церкви московського патріархату, передають Патріоти України.

"Ми підтверджуємо факт перехоплення телефонної розмови про організацію терактів у Харкові. Ми попередили представників УПЦ МП. Особу терориста встановили. Триває комплекс необхідних дій", - сказала речниця СБУ в Харківській області Лілія Домашенко.

В СБУ не підтвердили й не спростували, що цей запис є оперативним. "Чотири я не зроблю за... Але кілька зможу. Я подивився - на Холодній Горі можна. Там ззаду підібратися й кинути. Можна на "Науковій" кинути", - говорить чоловік, позначений як громадянин України, замовнику з РФ.

Він нібито мав розбити скло, облити бензином і підпалити будівлі. За це він мав отримати $1 тис.

" - За одну церкву - 150. Виконаєш усі чотири за ніч - "косарь".

- Я можу. Якби з братом, підтягну", - ідеться в розмові.

За бензин і таксі росіянин не захотів платити.

Російські військові розпалювали багаття грошима українців із розстріляного авто: У мережі оприлюднили відеодоказ

четвер, 9 лютий 2023, 10:50

Окупанти систематично скоюють сотні воєнних злочинів на території України. Загарбники вкотре показали своє "справжнє обличчя" - російські солдати розпалювали багаття українськими гривнями. Гроші окупанти дістали з автомобілів українців, які були попере...

"Вирізали нирку і відправили на фронт": Окупант розповів про "лікування" важкопоранених в "ДНР". Перехоплення

четвер, 9 лютий 2023, 10:30

Росії не вистарчає "гарматного м'яса", яке швидкими темпами закінчується в Україні. Тому солдатів відправляють назад на фронт навіть після важких операцій з видалення органів. Про одну з таких історій розповів російський окупант в телефонній розмові зі...