
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Росія не становить реальної військової загрози для Європи, оскільки не змогла здобути перемогу над Україною. Про це він сказав в інтерв’ю французькому телеканалу LCI із посиланням на Telex, передають Патріоти України.
"Росіяни занадто слабкі для цього, вони навіть не можуть перемогти Україну, тому вони не зможуть по-справжньому атакувати НАТО", - заявив Орбан. Він висловився за припинення війни як перший крок, а вже потім - досягнення тривалого миру. За словами Орбана, така угода можлива лише між Росією та США, оскільки "ні європейці, ні українці не зможуть домовитися з Москвою".
"Росіян не потрібно любити, але з ними потрібно домовлятися", - додав угорський прем’єр, заявивши, що угорці краще розуміють історію України, ніж французи.
Також Орбан повторив свою позицію проти вступу України до ЄС і НАТО, вважаючи, що це нібито втягне Європу у війну, якої вона не хоче. Водночас він визнав, що Росія визнає лише мову сили, а отже Європа повинна бути сильною. Попри свою критику Заходу, Орбан заявив, що охоче прийме Володимира Путіна в Угорщині, якби той вирішив приїхати. Водночас він відкинув порівняння себе з російським лідером, підкресливши, що його турбує лише добробут угорського народу.
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...
Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...