Росія збільшує мобілізаційні резерви: Скільки людей агресор планує призвати на війну

Російський диктатор Володимир Путін віддав наказ про збільшення кількості штатних військових. Після цього Росія вирішила збільшити мобілізаційні резерви, передають Патріоти України.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в ефірі телемарафону заявив, що росія планує мобілізувати близько 90 тисяч військовослужбовців. Вадим Скібіцький підкреслив, що росія використовує різні підходи для того, щоб збільшити мобілізаційні резерви.

При цьому застосовують різні підходи: і так звані добровольчі батальйони, і батальйони резервні, батальйони так званого "Боевого армейского резерва страны" (БАРС), які вони зараз комплектують в кожному військовому окрузі для того, щоб поповнити втрати, наростити свої зусилля, і збільшити чисельність саме того угруповання, яке може бути застосоване проти нашої держави, – сказав він.

Представника ГУР МО України зауважив, що росія має значні проблеми в комплектуванні своїх збройних сил. На думку Скібіцького, після невдалого бліцкригу мобілізація навряд чи допоможе росії.

За його словами, моральний стан російських військових, як ведуть бойові дії, знижується. Також охочих добровільного укласти контракт і добровільного вступити до лав збройних сил росії – все менше.

Крім того, розпочалася паніка серед населення великих міст, тому що ніхто не хоче просто так іти служити до збройних сил, а тим більше йти на війну, – резюмував представник ГУР МО України.

ЗСУ продовжують штурми південніше Бахмуту та поблизу Вербового, - Генштаб

неділя, 24 вересень 2023, 7:35

Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку, знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закр...

Дорогою в Україну: Володимир Зеленський нагородив польських волонтерів

неділя, 24 вересень 2023, 7:30

Президент України Володимир Зеленський, повертаючись в Україну після візиту в США та Канаду, зупинився в Любліні, що в Польщі. Там він нагородив польських волонтерів, які допомагають Україні. Про це йдеться на сайті Офісу президента України. Серед тих,...