
Окупаційні війська країни-агресора Російської Федерації додали ще дві пускові установки "Іскандер" уздовж українського кордону. Всього їх тепер сорок вісім. Про це заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Вадим Скібіцький повідомив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна". Але, за словами військового, це максимум РФ, передають Патріоти України.
"Агресор додав ще дві пускові установки. Кардинально щось змінитися не може. Бо в них маленьке виробництво наразі. Зараз 48, а було 46", – зазначив Скібіцький.
Окрім того, як пояснив військовий, вони зробили додаткову тактичну групу, яка застосовується для пусків саме балістичних ракет із території Російської Федерації. На початку лютого 2024 року в Удмуртії біля російського Іжевська на території полігону АТ "Воткінський завод" стався потужний вибух. Саме це підприємство випускає артилерійські ракети, зокрема балістичні – стратегічного призначення для комплексів "Тополь-М" та "Іскандер".
Російська система протиповітряної оборони навколо Москви дедалі частіше стикається з викликами через масовані атаки українських безпілотників. Про це йдеться в аналітичних матеріалах, на які посилається Deutsche Welle, передають Патріоти України. За да...
Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...