Росія зібралася "приєднати" Херсон до захопленого Криму, референдуму щодо "ХНР" не буде, - мер

У Херсоні не спостерігається ознак підготовки до проведення так званого "референдуму" щодо створення "Херсонської народної республіки". Точних відомостей немає, і коли вони конкретно плануватимуть такі заходи, сказати складно, передають Патріоти України.

Швидше за все, "голосування" не буде, оскільки окупанти прагнуть не створювати ще одну "республіку", а приєднати регіон до захопленого Криму. Про це заявив херсонський градоначальник Ігор Колихаєв.

У інтерв'ю НВ він сказав про те, що в місті не спостерігається будь-яких ознак, пов'язаних з підготовкою до проведення "референдуму". Наразі незрозуміло, коли окупанти плануватимуть так званий "плебісцит".

"Щодо референдуму. У мене немає точної інформації. Спілкуюся з жителями нашого міста і бачу, що немає ознак того, що буде референдум. Коли вони його плануватимуть — наразі важко сказати", - вважає Колихаєв.

На його думку, "референдуму" не буде – цілком ймовірно, загарбники хочуть "приєднати" місто і область до окупованого у 2014 році Криму.

"Що я бачу: референдуму не буде. Думаю, що вони, швидше за все, [планують область] приєднувати до [Криму]. Робити ще одну квазіреспубліку немає сенсу. Підготовки до референдуму немає", - підкреслив Ігор Колихаєв.


"Знайдеться не все": Як "Яндекс" захищає "бункерного діда"

понеділок, 30 січень 2023, 20:29

Після публікації архівів внутрішніх даних "Яндекс" пролилося світло на те, як популярний російський пошуковик цензурує видачу фото і відео на користь Кремля, інформують Патріоти України. Видача була організована у такий спосіб, щоб російський диктатор ...

Староста села на Харківщині співпрацював із окупантами (фото)

понеділок, 30 січень 2023, 20:15

До суду направили обвинувальний акт щодо старости села в Куп'янському районі, який співпрацював із російськими окупантами. Колаборанта судитимуть у Новомосковському міськрайонному суді Дніпропетровської області. Про це повідомили у Харківській обласній...