Росія змінила концепцію: Жданов дав прогноз, скільки ще резервів може зібрати ворог

Військовий експерт Олег Жданов заявив, що Росія змінила концепцію формування військ. До кінця літа окупанти можуть перекинути в Україну нові резерви. На думку Жданова, яку він озвучив в ефірі каналу "Україна 24", йдеться ще про 70-80 тисяч російських військових, передають Патріоти України.

"Росія вже почала видихатися, у них є проблеми, з одного боку. А з іншого боку, я вам повідомлю таку новину, напевно. Вони в Нижньогородській області під Москвою на базі 1-ї танкової армії у пункті постійної дислокації формують 3-й армійський корпус, танковий корпус, де планують закінчити формування у першій половині серпня. І я так розумію, він одразу з'явиться в Україні", – поділився Жданов.

За словами експерта, окупанти почали по-іншому формувати резерви."Вони зрозуміли, що на складах дуже поганий технічний стан цієї техніки, і пішли по військових частинах і почали збирати треті батальйони, що залишилися. Ось полк виставив дві бригадно-батальйонні групи. Перший, другий батальйон – посилення пішло. Залишився ще 3-й батальйон. Ми знаємо, що там теж дуже поганий технічний стан техніки, але він набагато кращий, ніж те, що на довгостроковому зберіганні. І вони зараз повернулися до військових частин і вигрібають звідти все, що є, – така в них концепція", – додав Жданов.

За даними експерта, в РФ залишилося близько 50 відсотків танків у бойовому складі збройних сил. 1700-1800 танків на сьогодні стоять у боксах військових частин, не на зберіганні, це не модернізовані танки. Усього ж Росія мала 3,5 тисячі танків у бойовому складі.

"Тому ми тільки підійшли до позначки навіть менше 50%, там 42%, а все інше сьогодні ще в РФ. Так, їх треба звозити з різних кінців, але ми розуміємо – Росія має час, поки ми б'ємося на Донбасі. І, найімовірніше, вони розгорнули цілу систему ремонтно-відновлювальних батальйонів, причому як на лінії фронту, так і в глибині країни. За рахунок цих батальйонів вони йдуть за таким методом: 1 розбраковуємо – 3 збираємо. А от коли вони почали знімати зі зберігання, там ситуація складалася навпаки: 3 розбраковуємо – 1 збираємо", – пояснив він.

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...