"Росія знає, що українська лінія фронту розтягнута": Британський полковник розповів про подальшу тактику військ Путіна

Росія буде намагатися нівелювати перевагу Заходу в технологіях, щоб вести більш примітивну війну в Україні. Про це в ефірі "Еспресо" сказав британський полковник у відставці Глен Грант, передають Патріоти України.

За його словами, РФ точно не грає в подвійну гру - вона розпочинає наступ із тим, що в неї є, і в міру того, як вона набуває більше ресурсів, продовжує свій наступ.

"Росія знає, що українська лінія фронту розтягнута, тому вони завжди шукають вразливі місця, де Україна недостатньо сильна, для свого прориву", - каже військовий.

Він вважає, що Росія буде намагатися змусити Захід і Україну вести примітивну війну. У цьому контексті Грант нагадав про спроби РФ запуску ядерної зброї в космос.

"Якщо вони це зроблять - а керуються вони метою порушити зв'язок, вивести з ладу GPS, тобто фактично знизити до свого рівня ведення бойових дій не лише українську сторону, але і Захід, іншими словами, спробувати винести технології за дужки цього рівняння - це змусить і Україну, і Захід перейти до більш примітивного стилю ведення війни, що відповідає тактиці, якій надає перевагу Росія", - зазначив Грант.

На думку британського полковника, РФ не може виграти війну технологій, тому вживатиме заходів, щоб нівелювати технологічну перевагу Заходу.

"Ми можемо стати свідками того, як Росія вживатиме заходів для вирівнювання технологічних можливостей, порушуючи роботу GPS і супутникового зв'язку. Тому не дивуйтеся, якщо такі дії відбудуться", - сказав військовий.

Не 5 млн, як роздмухувати паніку в ЗМІ: Washington Post повідомила, скільки КНДР могла передати Росії артилерійських снарядів

неділя, 23 червень 2024, 18:00

За півроку Північна Корея могла поставити країні-терористу Росії 1,6 млн артилерійських снарядів. Таку кількість озброєння з КНДР путінська армія могла отримати в період із серпня 2023 року до січня 2024 року, передають Патріоти України. Десятки тонн б...

"Реалістична дата": Дипломат назвав орієнтовний рік вступу України в ЄС

неділя, 23 червень 2024, 17:50

Україна може стати членом Європейського Союзу 2030 року - ця дата є найбільш реалістичним терміном вступу. Про це в ефірі "Еспресо" розповів президент Української асоціації зовнішньої політики Володимир Хандогій, передають Патріоти України. "Я не люб...