Росія знову перекинула на Донбас снайперів, - українська розвідка

Прибулий зведений снайперський підрозділ ЗС РФ озброєний снайперськими комплексами різного калібру російського та іноземного виробництва.

Для посилення позицій окупантів на передову прибув черговий снайперський підрозділ збройних сил Росії. Про це йдеться у зведенні прес-служби Міністерства оборони щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил з посиланням на дані розвідки, передають Патріоти України.

"Командування ЗС Росії продовжує використовувати непідконтрольні Україні ділянки російсько-українського кордону у Донецькій та Луганській областях для підтримання боєздатності оперативного угруповання російських окупаційних військ", - йдеться у зведенні.

Прибулий зведений снайперський підрозділ ЗС РФ озброєний снайперськими комплексами різного калібру російського та іноземного виробництва. За даними розвідки, з початку цього місяця на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях з Росії завезено понад 2,3 тис. тонн пального.

Крім того, здійснювалася ротація кадрових російських офіцерів на командних посадах з’єднань і частин першого та другого армійських корпусів.

"Вуличне" правосуддя та вирок Стерненку: "Свобода слова" Савіка Шустера (онлайн-трансляція)

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:58

У студії обговорять, хто такий Сергій Стерненко, хто може бути зацікавлений у вуличних заворушеннях, справи проти топ-менеджерів ПриватБанку, список санкцій. Також гостями програми стануть секретар РНБО України Олексій Данілов, керівник Одеської обласн...

Андрія Другого чекає доля Андрія Першого: Береза повідомив сенсаційні плітки з Банкової

п’ятниця, 26 лютий 2021, 20:46

Незабаром в Офісі президента України можна очікувати великі кадрові перестановки. "Тут злые языки из Офиса президента принесли хорошую информацию о том, что готовится замена и Главой вместо Ермака будет Валерий Кондратюк. И вот это очень хорошая новост...