Росія зрозуміла, що не може взяти Київ: Війна в Україні вступає у вирішальну стадію, - сенатор США

Сенатор США Ангус Кінг заявив, що війна в Україні вступає у вирішальну стадію, оскільки Росія змінює стратегію, передають Патріоти України.

За словами сенатора, саме зараз війна в Україні вступає у вирішальний період, оскільки російські війська переорієнтовують свої зусилля, а Путін стає все більш відчайдушним.

– Наступні два тижні матимуть вирішальне значення. Вони покажуть, чи справді українські військові мають той винятковий рівень боротьби, який вони показують з початку війни, – сказав Кінг.

Кінг також повідомив, що російська армія зараз переорієнтовуються на схід України. За його словами, небезпека у тому, що окупанти можуть оточити українських військових та тиснути на них.

Сенатор підтвердив повідомлення про те, що деякі російські війська відступають від Києва, але додав, що ці рухи можуть бути просто можливістю поповнити запаси.

– Вони розділили свою армію на три частини, а зараз – відновлюються. Вони зрозуміли, що не зможуть взяти Київ, принаймні зараз, тому консолідуються на півдні і заході, – зазначив сенатор.

Кінг попередив, що через постійні перемоги української армії, Путін може вдатися до більш небезпечних дій. – Путін може вдатися до свого звичайного способу дій – вбивати мирних жителів у містах, – попередив Кінг.

Австралії обговорює передачу Україні десятків своїх винищувачів-бомбардувальників F/A-18 Hornet

вівторок, 6 червень 2023, 5:30

Австралія розглядає можливість відправлення 41 свого літака F/A-18 Hornet до України. Про це у вівторок, 6 червня, повідомило видання The Australian Financial Review із посиланням на джерела.

Ракетна атака на столицю: Над Києвом та його околицями ППО знищили понад 20 повітряних цілей ворога, - КМВА

вівторок, 6 червень 2023, 5:15

Начальник КМВА Сергій Попко повідомив, що в Києві та навколо столиці українська ППО знищила понад 20 повітряних цілей ворога. "Не дивлячись на міжнародне гуманітарне право, ані на безрезультативність, московити продовжують атакувати мирний Київ. Знов н...