Росія звужує свої завдання щодо України, щоб взяти Донецьку область, там буде дуже гаряче, - експерт

Ідеологам російської агресії дедалі важче шукати слова для того, щоб пояснити своєму населенню, що саме робиться командуванням РФ в Україні. Про це в ефірі каналу FreeДом заявив експерт з питань безпеки Іван Варченко, передають Патріоти України.

"Звичайно, ми розуміємо, що вони думали, що 31-ої річниці незалежності України не буде", - зазначив він. Але російським окупантам не вдалося це зробити ні в перші дні, ні в перші місяці, ні за пів року.

Більш того, продовжив експерт, жодних виразних і зрозумілих для російського населення сигналів про те, що це буде зроблено не те, що в осяжному майбутньому, а те, що це можна буде зробити взагалі в якомусь майбутньому для Росії, зараз немає.

"І тому, звичайно ж, вони намагаються щось придумати, щось вигадати. Ось зараз вони говорили про велику гуманістичну місію російського народу. Бачте, вони не хочуть вбивати мирне населення. Після того, як вони вбили десятки тисяч українських громадян", - заявив Варченко.

За його словами, Росія звужує свої завдання щодо України, щоб взяти Донецьку область. Експерт каже, що там буде дуже гаряче. "Можна прогнозувати, що, звичайно, і Бахмут, й Авдіївка наша, і Краматорськ разом зі Слов'янськом будуть зараз основною ціллю російського режиму", - підсумував Варченко.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...