Росія звужує свої завдання щодо України, щоб взяти Донецьку область, там буде дуже гаряче, - експерт

Ідеологам російської агресії дедалі важче шукати слова для того, щоб пояснити своєму населенню, що саме робиться командуванням РФ в Україні. Про це в ефірі каналу FreeДом заявив експерт з питань безпеки Іван Варченко, передають Патріоти України.

"Звичайно, ми розуміємо, що вони думали, що 31-ої річниці незалежності України не буде", - зазначив він. Але російським окупантам не вдалося це зробити ні в перші дні, ні в перші місяці, ні за пів року.

Більш того, продовжив експерт, жодних виразних і зрозумілих для російського населення сигналів про те, що це буде зроблено не те, що в осяжному майбутньому, а те, що це можна буде зробити взагалі в якомусь майбутньому для Росії, зараз немає.

"І тому, звичайно ж, вони намагаються щось придумати, щось вигадати. Ось зараз вони говорили про велику гуманістичну місію російського народу. Бачте, вони не хочуть вбивати мирне населення. Після того, як вони вбили десятки тисяч українських громадян", - заявив Варченко.

За його словами, Росія звужує свої завдання щодо України, щоб взяти Донецьку область. Експерт каже, що там буде дуже гаряче. "Можна прогнозувати, що, звичайно, і Бахмут, й Авдіївка наша, і Краматорськ разом зі Слов'янськом будуть зараз основною ціллю російського режиму", - підсумував Варченко.

Якщо не буде політичної заборони: Експерт розвповів, які цілі в Росії можна знищити ракетами ATACMS

четвер, 25 квітень 2024, 6:50

Військовий експерт Defense Express Іван Киричевський прокоментував ухвалення Сенатом США законопроєкту про допомогу Україні. За його словами, якщо пакет допомоги передбачатиме поставки Україні ракет ATACMS - їх можна буде використати для знищення пуско...

Заява спікера парламенту Вірменії щодо України викликала істерику в Москві

четвер, 25 квітень 2024, 5:58

Спікер парламенту Вірменії Ален Симонян заявив про "рішучу підтримку Єреваном територіальної цілісності України, Молдови, Грузії, Кіпру та всіх країн". У Росії стверджують, що він "перейшов усі червоні лінії", повідомляють Verelq та APA. . Виступаючи ...