Росія звинуватила Україну в дискримінації російськомовних громадян

Представник РФ стверджує, що Україна нібито не забезпечила всіх процедур, передбачених статтею 22 Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.
В Міжнародному суді ООН. Фото: Рейтерс.

Представник Росії в Міжнародному суді ООН Григорій Лукьянцев звинуватив Україну в утисках російськомовного населення, передають Патріоти України.

За словами Лук'янцева, Україна стверджує про порушення Росією Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, проте сама не дотримується цього і сама, в свою чергу, на материковій території вдається до дискримінації російськомовного населення.
"Татар почали захищати тільки після анексії Криму з метою захисту своїх політичних інтересів", - заявив Лукьянцев. Представник Росії також стверджує, що Україна не забезпечила всіх процедур, передбачених статтею 22 Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Уточнюється, що 3-7 червня проходив слухання щодо попередніх заперечень Російської Федерації (юрисдикції) у справі про застосування та тлумачення Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

Джерело: Укрінформ

"Росія стане "оазисом світла", а України не буде": На росТБ застосували "важку артилерію" і запросили екстрасенсів з тарологами (відео)

субота, 26 листопад 2022, 10:25

Російські пропагандисти, мабуть, уже не справляються, щоб переконувати населення РФ в успіхах окупаційної армії на війні проти України. На телебачення у якості підкріплення тепер почали запрошувати екстрасенсів із тарологами, передають Патріоти України...

Добовий зашквар загарбників знов має тренд до зростання: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 26 листопада

субота, 26 листопад 2022, 10:04

З 24 лютого по 26 листопада безповоротні втрати російської армії в Україні становили щонайменше 86 710 осіб. Лише минулої доби ліквідовано 560 загарбників, повідомив Генштаб ЗСУ вранці в суботу. Також з початку війни знищено: