Росіян каратимуть за незаконний перетин українського кордону: У Раді прийняли законопроект

За відповідну ініціативу проголосував 241 народний обранець.

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект, яким пропонується ввести кримінальну відповідальність для громадян країни-агресора за незаконний перетин державного кордону України. Про це повідомляють Патріоти України.

За відповідну ініціативу (№7017) нардепів від БПП Ірини Луценко та Артура Герасимова проголосував 241 депутат. Документом пропонується встановити кримінальну відповідальність за перетин державного кордону України особою, яка має громадянство держави-агресора, або іншою особою в інтересах держави-агресора.

Згідно з нововведенням це повинно стосуватися осіб, які мають намір зашкодити національним інтересам України і перетинають кордон будь-яким способом поза пунктами пропуску або в пунктах пропуску, але без відповідних документів. Таке діяння буде каратися позбавленням волі на строк до трьох років.

За повторне вчинення таких дій або вчинення їх групою осіб передбачається відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років, а вчинення таких дій з застосуванням зброї - на термін від п'яти до восьми років.

Профільний комітет Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності висловив ряд зауважень до даного законопроекту і рекомендував його направити суб'єктам законодавчої ініціативи на доопрацювання.

У свою чергу Луценко пообіцяла врахувати всі зауваження, в тому числі прописати в законі кримінальну відповідальність за незаконний перетин лінії розмежування на Донбасі.

Джерело: Обозреватель

На Путіна можуть тиснути щодо застосування ядерної зброї: Невзлін розповів, хто керує "партією війни" в РФ

неділя, 2 жовтень 2022, 10:00

Глава РФ Володимир Путін зважився оголосити "часткову" мобілізацію в країні, хоч нібито намагався цього уникнути. Так само диктатор може піддатися на заклики "партії війни" й використати ядерну зброю. Про це заявив російський опозиціонер Леонід Невзлін...

Війська РФ втратили контроль над Лиманом: У розвідці Британії розповіли про наслідки для окупантів

неділя, 2 жовтень 2022, 9:59

У суботу, 1 жовтня, стало відомо про звільнення Лиману в Донецькій області. В оперативному значенні місто важливе, бо контролює ключову дорогу, що перетинає річку Сіверський Донець. Саме за нею Росія намагається зміцнити свою оборону. Про це повідомили...