Росіян каратимуть за незаконний перетин українського кордону: У Раді прийняли законопроект

За відповідну ініціативу проголосував 241 народний обранець.

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект, яким пропонується ввести кримінальну відповідальність для громадян країни-агресора за незаконний перетин державного кордону України. Про це повідомляють Патріоти України.

За відповідну ініціативу (№7017) нардепів від БПП Ірини Луценко та Артура Герасимова проголосував 241 депутат. Документом пропонується встановити кримінальну відповідальність за перетин державного кордону України особою, яка має громадянство держави-агресора, або іншою особою в інтересах держави-агресора.

Згідно з нововведенням це повинно стосуватися осіб, які мають намір зашкодити національним інтересам України і перетинають кордон будь-яким способом поза пунктами пропуску або в пунктах пропуску, але без відповідних документів. Таке діяння буде каратися позбавленням волі на строк до трьох років.

За повторне вчинення таких дій або вчинення їх групою осіб передбачається відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років, а вчинення таких дій з застосуванням зброї - на термін від п'яти до восьми років.

Профільний комітет Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності висловив ряд зауважень до даного законопроекту і рекомендував його направити суб'єктам законодавчої ініціативи на доопрацювання.

У свою чергу Луценко пообіцяла врахувати всі зауваження, в тому числі прописати в законі кримінальну відповідальність за незаконний перетин лінії розмежування на Донбасі.

Джерело: Обозреватель

З архіву ПУ. Хай записується у далекобійники - отримає звернення персонально: З Банкової відповіли Кадирову за Зеленського

субота, 24 липень 2021, 3:00

Заява голови Чеченської Республіки Рамзана Кадирова не містить у собі тієї новизни, яка вимагає обов'язкової офіційної реакції, перконують в Офісі президента України. Таку відповідь надали з Офісу президента агентству "Інтерфакс-Україна", зазначають П...

З архіву ПУ. "Деякі люди хотіли б такого піару": Юлія Мендель цікаво відреагувала на чутки про свою вагітність від Зеленського (відео)

субота, 24 липень 2021, 2:00

Юлія Мендель, прес-секретар Володимира Зеленського, в черговий раз прокоментувала чутки про свою вагітність від президента. Цього разу розповіла про те, як реагують на подібні чутки її батьки. Про це стало відомо з інтерв'ю, яке прессекретарка дала тел...