Росіян у Ростові- на-Дону налякали звуки вибухів та дивні сліди у небі (фото)

У Ростові-на-Дону ввечері, 4 грудня, місцевих жителів налякали звуки вибухів та сліди у небі. Про це пишуть ростовські телеграм-канали, передають Патріоти України.

Місцеві жителі повідомляють, що бачили у небі чорний слід та чули "хлопки". Спочатку росіяни вважали, що над містом нібито могла працювати ППО.

Проте згодом пропагандисти їх запевнили, що це - нібито перехід літака на надзвук. Офіціно, що сталось у Ростові поки невідомо.

Вибухи у Росії

Через війну Росії проти України у державі-агресорці також стаються вибухи. Часто вибухи лунають у прикордонних з Україною регіонах. Так, часто звуки "бавовни" чути у російському Бєлгороді. Здебільшого це стається через старі російські ракети, які окупанти запускають по Харкову, проте часто вони падають у Бєлгороді.

Про "роботу ППО" росіяни також часто заявляють в окупованих в 2014 році Криму, Донецьку, Луганській області. Також у російських регіонах, як-от: Курська, Брянська області та Ростов-на-Дону.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...