
Співробітники "Мосводоканалу", які приїхали в тимчасово окуповане Щастя Луганської області, скаржаться на невиплату зарплат. У зв'язку з цим скривджені росіяни звернулися до президента Російської Федерації Володимира Путіна. Відповідне відео з'явилося в соціальних мережах, передають Патріоти України.
Відзначається, що з відправленими у відрядження "відновлювати" Щастя робітниками забули укласти трудові договори і не виплачують гроші.
"Звертаємося до президента Російської Федерації за допомогою у вирішенні проблеми з оплатою праці. Приймаючи рішення приїхати на відновлення "Луганської народної республіки", ми навіть не підозрювали, що можемо бути обдуреними, враховуючи, яку увагу громадськості привернуто до даної проблеми", – зачитав звернення один з скривджених "відновників". При цьому він вказав, що зараз укладати з ними договір на нормальних умовах відмовляються. За його словами, вони "працюють на благо людей".
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...