
Співробітники "Мосводоканалу", які приїхали в тимчасово окуповане Щастя Луганської області, скаржаться на невиплату зарплат. У зв'язку з цим скривджені росіяни звернулися до президента Російської Федерації Володимира Путіна. Відповідне відео з'явилося в соціальних мережах, передають Патріоти України.
Відзначається, що з відправленими у відрядження "відновлювати" Щастя робітниками забули укласти трудові договори і не виплачують гроші.
"Звертаємося до президента Російської Федерації за допомогою у вирішенні проблеми з оплатою праці. Приймаючи рішення приїхати на відновлення "Луганської народної республіки", ми навіть не підозрювали, що можемо бути обдуреними, враховуючи, яку увагу громадськості привернуто до даної проблеми", – зачитав звернення один з скривджених "відновників". При цьому він вказав, що зараз укладати з ними договір на нормальних умовах відмовляються. За його словами, вони "працюють на благо людей".
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...