Росіянам нагадали, що вони загарбники: Румунія не пустила делегацію РФ на засідання ОБСЄ

Румунія відмовилася видати візи членам російської делегації, яка планувала взяти участь у щорічній сесії Парламентської асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), що відбудеться 29 червня - 3 липня в Бухаресті. Про це повідомив у соцмережах російський депутат Григорій Карасін, передають Патріоти України.

За його словами, Міністерство закордонних справ Румунії надіслало в Москву дипломатичну ноту. "У ній йдеться про те, що "з урахуванням російської агресії проти України", жодному з членів делегації Російської Федерації не буде видано візи і не буде дозволено в'їзд до країни", - поскаржився Карасін і пообіцяв, що Росія пригадає це румунам.

Слід зазначити, що за останні два роки Росія пропустила вже щонайменше чотири засідання і сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ. У квітні цього року Росія вирішила призупинити виплату членських внесків до бюджету організації.

Депортації бути? Україна обговорює з Молдовою повернення чоловіків призовного віку, які втекли туди

середа, 24 липень 2024, 7:37

Україна обговорює з офіційним Кишиневом повернення додому українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни незаконно і залишаються у Молдові. Як повідомляє Newsmaker, про це у телепрограмі сказав посол України у Молдові Марко Шевченко, перед...