Росіянам не вдається захопити залишки Луганщини: ЗСУ відбили штурм у Білогорівці

Окупанти продовжують обстрілювати Луганщину і намагаються встановити контроль над усією територією області. Українські військові відбили штурмові дії противника в Білогорівці - окупанти відійшли. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України.

"Основні зусилля орків зосереджені на встановленні контролю за територією Луганської області в межах адміністративних кордонів. Рашисти продовжують обстрілювати населені пункти області. Знищення продовжується", – наголосив губернатор. Голова ОВА уточнив, що на недавно окупованих територіях росіяни встановлюють свої порядки.
"Розповідають нісенітницю про відкриття шкіл з 1 вересня, швидке відновлення комунікацій. Це все брехня, те ж було в Маріуполі – всі бачили, як текла вода із зруйнованих будинків. Єдине, на що здатні рашисти, - це тероризувати місцеве населення", – зазначив Гайдай. Він додав, що загарбники вже шукають активістів і родини українських військових за допомогою колаборантів.

Після 30-річної перерви у РФ якимсь дивом відновили виробництво танкових двигунів для Т-80, - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 1:45

На Калузькому турбінному заводі планують виготовляти 1500-сильні двигуни для танків. Раніше були озвучені наміри відродити виробництво Т-80. . Російські пропагандисти показали, як на Калузькому турбінному заводі заливають у форму метал для виготовленн...

"Жили в наметах посеред поля в бруді і холоді": Полонений окупант розповів про умови в армії РФ (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 0:22

Полонений окупант Синицький Олексій розповів про умови в російській армії. За його словами, мобілізовані росіяни живуть у наметах, у бруді та холоді, передають Патріоти України. Про це він розповів на допиті. Відповідне відео опинилося в розпорядженні...