Росіянам не вдається захопити залишки Луганщини: ЗСУ відбили штурм у Білогорівці

Окупанти продовжують обстрілювати Луганщину і намагаються встановити контроль над усією територією області. Українські військові відбили штурмові дії противника в Білогорівці - окупанти відійшли. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України.

"Основні зусилля орків зосереджені на встановленні контролю за територією Луганської області в межах адміністративних кордонів. Рашисти продовжують обстрілювати населені пункти області. Знищення продовжується", – наголосив губернатор. Голова ОВА уточнив, що на недавно окупованих територіях росіяни встановлюють свої порядки.
"Розповідають нісенітницю про відкриття шкіл з 1 вересня, швидке відновлення комунікацій. Це все брехня, те ж було в Маріуполі – всі бачили, як текла вода із зруйнованих будинків. Єдине, на що здатні рашисти, - це тероризувати місцеве населення", – зазначив Гайдай. Він додав, що загарбники вже шукають активістів і родини українських військових за допомогою колаборантів.

Україну таємно озброїли американськими ЗРК MAAWLR

середа, 24 червень 2026, 22:50

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...

Все чітко прораховано: Зеленський зробив гучну заяву про операцію в Криму

середа, 24 червень 2026, 22:37

Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...