Росіянка розридалась на величезному кладовищі "вагнерівців" (відео)

У мережі опублікували відео, на якому росіянка показує величезне кладовище найманців ПВК "Вагнер" у Краснодарському краї. Відповідне відео опублікував журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

Повідомляється, що це відео зробила жителька міста Гарячий Ключ, що у Краснодарському краї. У ньому вона ходить поміж могил та ридає.

Зокрема вона заявляє, що у кладовища не видно ані кінця, ані краю, а також, що там поховані молоді хлопці. "Свіжі могили вагнерівців в Краснодарському краї показала місцева жителька. На цвинтарі міста Гарячий Ключ велика кількість захоронень найманців ПВК Вагнер з датами смерті кінця 2022 року та початку 2023 року", - повідомив Бутусов.


Схвалював збройну агресію РФ: На Миколаївщині затримали директора підприємства

субота, 3 червень 2023, 15:00

СБУ викрила директора одного з підприємств Первомайська Миколаївської області, який виправдовував збройну агресію РФ. Крім того, прихильник путінських військ поширював в "Одноклассниках" матеріали із закликами щодо захоплення територій України. Про це ...

Індонезія представила свій "мирний план" для України, у МЗС відреагували

субота, 3 червень 2023, 13:49

Міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто запропонував свій "мирний план" для припинення війни в Україні - замороження бойових дій, індонезійські миротворці та референдум. Цей план політик озвучив на міжнародному саміті "Діалог Шангрі-Ла" у Сінгапурі,...