Росіянка "здала": У "ДНР" визнали втрату позиції на південному напрямку

Російська журналістка Христина Мельникова в своєму телеграм-каналі продублювала інформацію, раніше поширену бойовиками "ДНР", але потім ними ж і спростовану. Йдеться про позицію в районі села Ленінське в Донецькій області на південному напрямку фронту. Бойовик Олександр Матюшин (позивний Варяг) заявив, що українські військові змогли зайняти позиції "ДНР" без бою: нібито окупанти заборонили своїй "армії" відкривати вогонь, повідомляють Патріоти України.

Далі підконтрольні "ДНР" "медіаресурси" почали поширювати абсолютно суперечливу інформацію по ситуації на південному напрямку, в тому числі і з посиланням на російську журналістку Христину Мельникову. Реакцією на це став її коментар в телеграм-каналі. Виявилося, що і журналістка не зовсім в курсі того, що відбувається. Вона пише, що не володіє інформацією про те, зайнята ця позиція бійцями ЗСУ чи ні.

Мельникова зазначає, що точно знає: учасників незаконних збройних бандформувань "ДНР", яких називає "бійці", звідти витіснили. Говорячи про плутанину, як приклад наводить ситуацію із втратою Вірменією міста Шуші: азербайджанські війська відвоювали раніше окуповану територію своєї країни, користуючись, крім усього іншого, ще й плутаниною і неузгодженістю в рядах армії і державного керівництва Вірменії.

"Последствия такой политики я, кстати, лично наблюдала в Нагорном Карабахе вокруг ситуации с Шуши, и ее итог всем очевиден", - пише журналістка, натякаючи на те, що "защитники Донбасса" теж мають шанс втратити "республіки".


Хіти тижня. Скрепний зашквар: Кремлівський пропаганд*н здивував вчинком у прямому ефірі через повернення Навального до Росії (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 19:00

Фрагмент відео розлетівся по соціальним мережам, де користувачі обговорюють дивну поведінку пропагандиста. Напередодні повернення Навального в Москву з Німеччини Соловйов спробував заговорити німецькою, копіюючи манеру мови фашистських солдатів з часів...

Далі обіцяють блокувати траси: "Тарифний майдан" привіз платіжки до резиденції Зеленського (фото, відео)

понеділок, 25 січень 2021, 18:54

Під резиденцією президента України Володимира Зеленського в Конча-Заспі відбулася акція протесту "тарифного майдану". Як повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews, учасники акції приїхали під резиденцію і кинули платіжки на асфальт перед парканом, перед...