"Росіяни більше не можуть тягнути": Військовий експерт спрогнозував події на фронті на найближчі дні

Російські військові можуть намагатися здійснити наступальну операцію на декількох напрямках. Це має відбутися найближчим часом. Обстріли останніх днів - це чергова хвиля ракетного терору з боку Росії, яка продовжує криваву війну проти України. Про це військовий експерт Олег Жданов заявив у коментарі ТСН.ua, передають Патріоти України.

Наступ повинен початися цього тижня

За його словами, у цієї масштабної атаки є своя причина. "Можливо, вона прив'язана до майбутнього наступу, який повинен початися цього тижня. Російські військові можуть намагатися здійснити наступальну операцію на декількох напрямках, зокрема – на Харківському. Через це вони посилюють ракетні удари", – каже Олег Жданов.

Він додав: "Росіяни вже не можуть більше тягнути. Якщо до кінця цього тиждня не почнуть наступу, то вони будуть втрачати бойовий потенціал. Сьогодні ми нав'язуємо Росії правила війни".

Про контрнаступ на Херсон та ситуацію на півдні

Про контрнаступ на Херсон військовий експерт каже, що найближчими днями його не очікується. "Поки він відтермінований через те, що Росія намагається розпочати наступальну операцію. Ми фактично продовжуємо активну фазу оборонної операції, в тому числі і на півдні України", – говорить Жданов.

Загроза для ЗАЕС

"Щодо загрози для ЗАЕС. Вона несе певні загрози для всіх оточуючих, тому що це – величезний ядерний об'єкт. Про ситуацію, яка склалась навколо станції, скажу так – Росія дуже сильно використовує ситуацію для шантажу всього цивілізованого світу. Вони погрожують її замінувати, підірвати, викростовують її для прикриття своїх військ", – каже Жданов.

За його словами, атомні реактори розташовані в достатньо міцних будівлях, тому фізично підірвати їх досить важко. "Це політичний та військовий шантаж. Робиться він для того, щоб ми не починали контрнаступ. Російське командування розуміє, що контрнаступ Збройних сил України невідворотній, а успіх вірогідніший для ЗСУ", – впевнений Жданов.

У Росії пропонують вдвічі збільшити призовний вік для певної категорії населення

неділя, 25 вересень 2022, 15:15

Голова Ради з прав людини при президенті РФ, телевізійний пропагандист Валерій Фадєєв пропонує майже вдвічі підняти у Росії вік призову на обов'язкову військову службу для натуралізованих громадян. Про це він заявив у неділю, 25 вересня 2022 року, пові...

ЗСУ відбили ще два села на Сході, але наступ на на Харківщині сповільнюють дощі, - ISW

неділя, 25 вересень 2022, 15:00

Українські збройні сили відбили у росіян села Гряниківка та Горобівка біля Дворічної. Про це пише американський Інститут вивчення війни (ISW), з посиланнями на повідомлення російських військових блогерів. Експерти стверджують, що ЗСУ просуваються далі ...