Росіяни бояться запросити Франциска: Папа і патріарх Кирило можуть зустрітись у Казахстані

Папа Римський Франциск збирається відвідати Москву та Київ. Також є ймовірність, що він зустрінеться із московським патріархом Кирилом, який виправдовує звірства росіян. Зустріч може відбутися у Казахстані. Востаннє вони бачились у 2016 році на Кубі. Про це розповів Андрій Юраш – надзвичайний і повноважний посол України у Ватикані.

"Вони готові були цьогоріч зустрічатися у Лівані – на нейтральній території. Зараз йде велике обговорення, чому ми намагаємось запобігти зустрічі Папи і патріарха Кирила у Казахстані у вересні 2022 року", – сказав посол.

Московський священнослужитель прийняв запрошення від країни взяти участь у традиційній зустрічі релігійних лідерів.

Росіяни бояться запросити Папу

За його словами, для росіян загалом і російської церкви контакт з Папою – це лише інструмент використовувати святий престол лише у цілях своєї зовнішньої репрезентації та зовнішньої політики.

Разом з тим вони бояться запросити Папу в Росію. Для цього ще від початку 1990-х років вигадували безліч причин. "Візит Папи безпосередньо до Росії для них – це надзвичайно критична ситуація. У сенсі позиції російської церкви", – наголосив Юраш.

Він пояснив, їхня церква як інструмент політики і впливу російської держави на усі зовнішні моменти, пов'язані із представленням держави, може створити певний дискомфорт. Тому вони не допускають рівнозначних стосунків.

Джерело: 24 канал

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

"Бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого Криму: Чубаров і Арестович підтвердили вибухи в Бельбеку

четвер, 18 серпень 2022, 23:52

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров підтвердив вибухи в Бельбеку, що на півдні Криму. Він акцентував, що ввечері 18 серпня трапилася "бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого півострова, передають Патріоти України. Невдовзі також...