Росіяни будуть плюватися та зеленіти від люті: Кого обрали президентом Латвії

Латвійським президентом став глава Міністерства закордонних справ Едгар Рінкевич, за якого проголосували 52 депутати Сейму, передають Патріоти України.

"...Хочу сказати, що якщо перейти від мрій до дій і спробувати пробити скляну стелю - спробуйте, і у вас вийде", - прокоментував перемогу на виборах Рінкевич.

Його кандидатуру висунула партія "Єдність". Політсила робила ставку на дипломатичний досвід Рінкевича і його прихильність західним цінностям. При цьому, опоненти звинувачували Рінкевича в тому, що він - гей і не приховує цього.

Хто такий Едгар Рінкевич

Рінкевич 13 років пропрацював у Міністерстві оборони країни. Саме він представляв країну на переговорах про вступ до НАТО. Потім в 2008 році очолив президентську канцелярію, а в 2011 році став главою МЗС.

На виборах Рінкевічу конкуренцію склали ще два кандидати - підприємець Улдіс Піленс і юрист Еліна Пінто. Чинний глава держави Егілс Левітс свою кандидатуру не висував.

Джерело: ВВС

Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...