
"Поки цілий Кримський міст - гіпотетично хотілося б звернутися до понаїхавших до нашого Криму росіян після 2014-го: чого сидимо, нешановні? Зараз ще є час зібрати манатки та повернутися назад, до "берьозок". Бо потім буде складно", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Чому:
- бо НАТО не збирається кидати Україну в найближчі роки без підтримки;
- бо Україна отримала ленд-ліз на зброю і не тільки;
- бо українська армія зараз буде вважатися однією з найкращих в світі;
- бо порахуйте кількість українців зі справжнім бойовим досвідом;
- бо при Україні Криму жилося краще, і крапка;
- бо ви програли, перемістивши свою дупу з Чіти на окуповану, НЕ ВАШУ територію;
- бо ваша армія НЕ ВМІЄ воювати;
- бо російська оборонка буде кастрована, і це вирішено;
- бо російська економіка валиться, а ви нам тут в Україні не потрібні;
- " і прочеє, і прочеє..."
Підняли дупи і на вихід".
Колишній учасник дуету Modern Talking, німецький музикант Дітер Болен заявив, що перемога України над Росією була б «найгіршим сценарієм», адже після цього «може початися світова війна», передають Патріоти України з посиланням на Berliner Zeitung. Зазн...
Речник президента Польщі Рафал Лескевич в інтерв'ю Polsat News заявив, що орден Білого орла, який президент України Володимир Зеленський відправив "Новою поштою", був отриманий, передають Патріоти України . Лескевич додав, що повернуту нагороду "переда...