Росіяни допомогли із підробкою? Додон прийшов у суд із фейковим відео

У якості доказів адвокати Додона представили фейкові відео про організоване підвезення виборців на дільниці у Вероні та про підкуп на користь Маї Санду у Лондоні.

Чинний президент Молдови Ігор Додон подав до суду три скарги з приводу виборів, повідомляють Патріоти України.

"Було подано кілька апеляцій, і логічно подати ці апеляції. Ви бачили шахрайство в країнах ЄС, ви бачили транспортування виборців. Тому зрозуміло, що ці питання є, але ми будемо йти за законною процедурою", - заявив Додон, передає ZDG.

Апеляційний суд Кишинева визнав скарги неприйнятними. Дві з них можуть бути розглянути у Верховному суді. Одна зі скарг стосувалась втручання іноземців у виборчу кампанію. У ній йшлося про президента Румунії Клауса Йоганніса, прем'єра Румунії Людовика Орбана та голову німецького Християнсько-демократичного союзу Аннегрет Крамп-Карренбауер.

Адвокати Додона поскаржилися на нібито перешкоджання доступу на виборчі дільниці громадян Молдови, які мешкають у Придністров'ї. Суд визнав скаргу неприйнятною.

Третя скарга стосувалася нібито організованого підвезення виборців на дільниці під час другого туру виборів і підкупу виборців. У мотивації скарги Додон вказав, що 15 листопада з'явилися відеоматеріали, що свідчать про порушення чинного законодавства. Він посилається на телеграм-канал "Люстрація". У відео побачили підвезення виборців та підкуп.

У якості доказів адвокати Додона представили фейкові відео про організоване підвезення виборців на дільниці у Вероні та про підкуп на користь Маї Санду у Лондоні. Судді відхилили її також, однак можливе оскарження у Верховному суді.

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: