Росіяни думають здаватися в полон на Херсонщині, керівництво виходить на зв'язок з ЗСУ,, - ОК "Південь"

Російські окупанти на півдні заблоковані між силами оборони України і правим берегом Дніпра. Вони деморалізовані і думають скласти зброю, передають Патріоти України.

Як повідомила в ефірі національного телемарафону керівник об'єднаного прес-центру сил оборони оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк, є інформація про те, що вони дійсно деморалізовані, вони не бачать мети свого перебування на цьому напрямку.

"Вони бачать приклад сходу, і це їх дуже "надихає", оскільки вони розуміють, що можливо і такий перебіг подій. Вони бачать, що ближче все-таки рухатися вперед, склавши зброю, і переходити в обмінний фонд, ніж рухатися до кордону, тому що в Херсонській області далеко до кордону з Росією, на відміну від Харківської. І по дорозі вони мають істотну перешкоду-Дніпро, який в принципі для них поки непрохідний, непропливний, непроїзний", - розповіла Гуменюк.

Також вона додала, що вогневий контроль ЗСУ над переправами і транспортними артеріями через Дніпро тримає окупантів затиснутими між силами оборони і правим берегом річки.

"Їм запропоновано вихід у вигляді переходу під егіду міжнародного гуманітарного права. Або треба повертатися додому, але потрібно зрозуміти, як", – сказала Гуменюк.

"Керівництво російських підрозділів виходить на зв'язок з представниками ЗСУ для того, щоб домовитися про те, щоб скласти зброю, але ви розумієте, що вони підлягають ретельній перевірці, оскільки ми говорили про те, що ворог підступний і можуть бути різні провокації", – додала Гуменюк.

Експерт назвав місяць, коли ЗСУ будуть готові до масштабного контрнаступу

вівторок, 31 січень 2023, 15:56

ЗСУ знадобиться кілька місяців, щоб освоїти нові зразки Західної зброї і підготувати масштабний контрнаступ. Як зазначив військовий експерт Сергій Грабський в ефірі каналу "Freeдом", існує "певна циклічність" в поставках військової техніки і в процесі ...

Кулеба розповів, скільки західних танків Україна отримає під час першої хвилі поставок

вівторок, 31 січень 2023, 15:54

Україна отримає 120-140 сучасних західних танків Leopard 2, Challenger 2, M1 Abrams у "першій хвилі" поставок. Також Київ розраховує на французькі танки Leclerc, рішення про передачу яких наразі немає. Про це під час брифінгу повідомив міністр закордон...