Росіяни дуже "поважають" власних союзників: "Молдовський відділ" Кремля називає Додона індиком

Близьке коло Путіна вважає своїм колишнього президента Молдови Ігоря Додона. А ось кремлівські куратори ставилися до нього зневажливо. Про це в розмові з «Главкомом» розповів головний редактор молдовського видання Rise.md, автор розслідування «Куратори Молдови з ФСБ» Володимир Тхорік, передають Патріоти України.

«Молдовський відділ» Кремля, яким з 2020 року керував полковник служби зовнішньої розвідки Ігор Малов, називав його курканом – індиком, у перекладі з румунської. Він їм не надто подобався, але їм зверху спустили рознарядку любити, жалувати й підтримувати», – каже Володимир Тхорік.

За словами журналіста-розслідувача, «молдовський відділ» – це таке собі політбюро, куди молдавські політики їздили у буквальному смислі на планування. Безпосередньо лідери проросійських молдавських партій до 2016-2017 року їздили на «планірки», які збирали співробітники служби зовнішньої розвідки.

«Мені говорили про це самі ж ці лідери. Зрозуміло, що, коли наставав «час Х», вони голосували за того, на кого вказав Кремль», – поділився Володимир Тхорік.

Джерело: Главком

Американський генерал Годжес розповів про різновид ракет ATACMS, які отримають ЗСУ, і на що ті згодяться

понеділок, 25 вересень 2023, 9:05

Ракети ATACMS для України можуть бути варіантом касетного боєприпасу з меншою дальністю ураження. Снаряди цілком підійдуть для ураження деяких ворожих цілей, але вони не настільки ефективні для знищення об'єктів ЗС РФ у Криму, заявив екскомандувач сухо...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 25 вересня

понеділок, 25 вересень 2023, 8:42

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.09.24 орієнтовно становлять: