Росіяни готують криваву провокацію з українськими військовополоненими: Експерт розкрив плани Кремля

Російські окупанти готують інформаційно-психологічну операцію (ІПСО) з подальшою кривавою провокацією. Про це повідомив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передають Патріоти України.

"ІПСО полягає в оголошенні того, що військовополонені ЗСУ, які перебувають в Оленівці, нібито готові воювати на боці російських окупаційних військ. Це брехня! Окупантами зараз ведеться формування батальйону імені Богдана Хмельницького, до складу якого будуть нібито включати цих типу "добровольців". На першому етапі суть ІПСО перекрити факт участі росіян у війні проти Росії, які увійшли до складу ЗСУ, а також компенсувати ганьбу від мобілізації у РФ", – зазначив експерт.

За словами Коваленка, другий етап ІПСО – це показати, що українські полонені нібито бажають, якомога швидше, отримати так зване "громадянство" так званої "ДНР".

"Третій етап – це їхня ліквідація. Росіяни готують ліквідацію всіх цих, нібито, добровольців, щоб звинуватити у ній ВСУ. Мовляв, Київ дізнавшись, що полонені повально отримують паспорти "ДНР" і нібито будуть воювати проти ЗСУ, вирішив їх ліквідувати", – повідомив оглядач.

"Насправді ніхто ніякі паспорти не буде отримувати та ні в які батальйони вступати не буде. На цьому етапі буде проведено Інсценування. А на заключному здійснено масове вбивство полонених, щоб приховати, в першу чергу, страти та знущання. У першому випадку, була просто спроба звалити масове вбивство полонених на якийсь удар ВСУ. Зараз ведеться підготовка до більш продуманої провокації, в кілька етапів", – додав Коваленко.

"Був вкрай ефективний щодо комунікації з партнерами": В Офісі президента прокоментували ймовірність відставки Резнікова

неділя, 5 лютий 2023, 21:45

Радник керівника офісу президента Михайло Подоляк прокоментував імовірність відставки міністра оборони Олексія Резнікова, зазначивши вкрай ефективну роботу міністра з іноземними партнерами щодо постачання озброєння Україні. Про це Подоляк сказав в ефір...

"Своїх не кидають"? Українські аеророзвідники показали, як окупант накивав п’ятами після "привіту" від дрона (відео)

неділя, 5 лютий 2023, 21:30

Збройні сили України щодня зменшують чисельність путінської армії. Наші захисники проводять успішну "денацифікацію" та "демілітаризацію" ворога, передають Патріоти України. Окупанти, яким пощастило вижити, тікають від міці українських бійців, кидаючи ...