"Росіяни готують Україні смертоносний "подарунок" на День Незалежності", - Злий Одесит

"Російські окупанти готують "подарунок" Україні до Дня Незалежності. Адже для окупантів 24 серпня – це подвійний біль. Перший – це сама незалежність України, а другий – це шість місяців героїчної боротьби українського народу проти ворога, що перевищує кількісно і технічно", - пише військовий оглядач Олександр Коваленко у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України, та продовжує:

"Тому цілком очікувано, що окупанти можуть на 24 серпня організувати масштабний обстріл території України ракетним озброєнням. І ті переміщення, які відзначаються територією росії, вказують саме на це.

Три "бази смерті"

Так, на початок серпня на аеродромі 929-го державного льотно-випробувального центру міністерства оборони імені В. П. Чкалова, який росташований на авіабазі Ахтубінськ в південному військовому окрузі, було сконцентровано не менше 30 ракет Х-47 "Кинджал".

На аеродром Бельбек (тимчасово окупована територія Криму) перекинули чотири винищувачі МіГ-31 з аеродрому кущівського краснодарського краю. Нагадаю, що саме МіГ-31 на сьогоднішній день є носіями гіперзвукових Х-47М "Кинджал".

Цього тижня з Улан-Уде зафіксували вихід ешелонів із боєприпасами у складі 28 вагонів, з ракетами для ЗРК С-300 у кількості 32 зенітно-ракетних установок. До кордону з Україною ешелон прибуде до 23 серпня. Все це говорить про те, що до 24 серпня окупанти можуть задіяти комбіновані засоби ураження, щоб, як і властиво терористам, затьмарити День Незалежності України".

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

В ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...