Росіяни грають на комплексах та страхах українців, ця стратегія може стати ефективною, - Вадим Денисенко

Політичний експерт Вадим Денисенко звернув увагу на те, що після висування Путіна у кандидати в президенти, "експертне середовище" активно просуває тезу про те, що Захід буде змушений визнати результати російських виборів. І попередив про чергову "зраду" в Україні, передають Патріоти України.

«Після висунення путіна, в російського сегменті «експертного середовища» дуже акуратно почали закидувати тезу про те, що Захід змушений буде визнати ці вибори, — пише Вадим Денисенко, який раніше пояснював значення президентських виборів у рф для України, на своїй сторінці у соцмережах. — У нас, можна не сумніватися, скоро розгориться чергова зрада з цього приводу.

Так от, коли ми розганяємо зраду, нам треба дати відповідь на одне запитання: «А чи має можливість Захід не визнати ці вибори?». І відповідь, дуже болюча для нас, звучить: «Ні, не може».

Чи можемо ми активно цього вимагати? Повинні, але не настільки, щоб вистрілити собі в ногу. Наша головна задача — збереження коаліції та спроби розширення ізоляції путіна. І саме з цієї точки зору треба робити будь-які дії.

І тут є ще один дуже важливий момент. Розкачування цієї теми і їй подібних стане основною дезінформаційною грою росіян в 2024 році. І тут нам потрібно особливо серйозно до цього готуватися. Справа в тому, що росіяни протягом кількох останніх місяців кардинально змінили свою дезінформаційну кампанію. Вони перестали грати в лобові історії, а працюють переважно на комплексах і страхах українців.

А, зважаючи на нашу нелюбов до критичного мислення і бажання швидких рішень, ця стратегія може стати на певних етапах ефективною, особливо на фоні бурхливого відродження внутрішньополітичних срачів. Який вихід? Просто треба бути розумнішими. Довгий час нам це вдавалося. Сподіваюся, вдасться і зараз".

У Дніпрі знайшли тіло загиблого чоловіка, кількість жертв в області зросла, - очільник ОВА

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:53

Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив, що в Дніпрі знайшли тіло ще одного загиблого чоловіка. Таким чином кількість жертв російської атаки в області зросла до восьми, інформують Патріоти України. «Третій загиблий у Дніпрі. Рятувальники ви...

Трамп заявив, що для США важливе виживання України, і розкритикував європейців за... недостатню допомогу

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:41

Колишній президент США Дональд Трамп, який у 2024 році також бере участь у виборчій кампанії, у своїй соцмережі Truth Social поставив запитання, "чому Європа не дає більше грошей на допомогу Україні", передають Патріоти України. "Чому Сполучені Штати в...