
Росіяни скаржаться на те, що російських військових отруїли у Запорізькій області та називають це терактами із застосуванням хімічних речовин. Про це пише російське пропагандистське видання РИА Новости.
"Київ санкціонував теракти із застосуванням хімічних речовин. 31 липня в районі Василівки Запорізької області російських військовослужбовців було доставлено з ознаками отруєння у військовий госпіталь. У їхньому організмі знайшли ботулотоксин типу В (отрута штучного походження). У зв'язку з цим проводиться додаткове розслідування отруєння бойовими речовинами голови Херсонської ВДА Володимира Сальдо", - йдеться у повідомленні.
Запорізькі паблики пишуть, що окупанти просто з'їли щось не те.
"Окупанти, що стояли біля Василівки, потрапили до лікарні з ботулізмом. З голодного краю нажерлися чи то бичків, чи то ляща - і все, привіт лікарня, а то й могилка. Але в міністерстві терору Росії вже кричать, що "проведено додатковий аналіз, який однозначно підтвердив наявність органічної отрути штучного походження - ботулотоксину". Респект мешканцям, які згодували оркам ту рибку", - повідомляє ТГ-канал Запоріжжя.інфо.
Як повідомлялося раніше, Сальдо ввели в медикаментозну кому та доставили на лікування до Москви. Медики припускали, що причиною різкого погіршення самопочуття могло бути отруєння невідомою речовиною
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...