"Росіяни кажуть, що вони захопили Піски, але це брехня. Зараз точаться бої у населеному пункті", - боєць батальйону "Свобода"

Боєць батальйону "Свобода" Ярослав Лисенко розповів, що ворог намагається через Піски зайти до Авдіївки та захопити місто, передають Патріоти України.

"Дуже хвилює ситуація, яка склалася навколо Донецька - йдуть важкі бої. Росіяни кажуть, що вони захопили Піски, але це брехня. Зараз точаться бої у населеному пункті. Ворог обстрілює з важкого озброєння місто, підключаючи гвинтокрили. Все рівняється з землею. Ворог не може пройти нашу піхоту, кожен наш піхотинець має дві-три протитанкових гранати й може вдарити по ворожому танку", - наголосив Лисенко.

Боєць батальйону "Свобода" Ярослав Лисенко також додав, що українським захисникам, які тримають Піски, вже надійшла допомога. "Ми повинні втримати цей напрямок. Це велике селище й принципове, його віддавати не можна. Противник буде намагатися вибити нас з Пісків важкою технікою, а потім йти піхотою. Наразі успіхів у них нема. За вісім років ми збудували гарні фортифікаційні споруди", - зауважив Лисенко.

Джерело: Еспресо.ТV

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...