Росіяни казяться від люті: В окупованій Михайлівці на Запоріжжі підірвали склад боєприпасів, детонував кілька годин

Збройні сили України завдали чергового удару армії країни-агресора Росії. Вони підірвали склад зі зброєю в окупованій Михайлівці на Запоріжжі, тим самим залишивши загарбників без забезпечення. Окупанти розлютилися і влаштували місцевим жителям терор. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров в ефірі національного телемарафону "Єдині новини", передають Патріоти України.

За його словами, російські військові злочинці у відповідь на свої невдачі зганяють свою злість на мирних жителях. "Сьогодні вранці було підірвано ворожий склад боєприпасів у селищі Михайлівка Запорізької області. Вороже озброєння детонувало протягом кількох годин. Як результат, озвірілі окупанти влаштували облави: обшукували кожен будинок, забирали в полон "підозрілих" мешканців", – розповів Федоров.

Він додав, що маразм російських окупантів дійшов до того, що підозрілою вважається не лише українська символіка та синьо-жовті кольори. За словами Федорова, військові РФ садять "на підвал" за зелений колір одягу. Все лише тому, що його асоціюють із військовою атрибутикою.

"Отже жителям доводиться бути обережними. А окупантам лише спостерігати, як один за одним знищуються їхні військові формування", – додав Федоров.

Гондурас зацікавився українськими дронами - новий контракт може здивувати світ

вівторок, 23 червень 2026, 10:56

Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...

На концерті Кобзона тримається аншлаг, висока також утилізація артилерії і надвисока транспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 23 червня

вівторок, 23 червень 2026, 10:47

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали: