Росіяни крадуть українських дітей: до Москви вивезли ще 135 діток з Донеччини, - Андрющенко

Росія вивезла літаком міноборони до Москви ще 135 дітей з Донеччини, зокрема серед них є трирічна дівчинка з Маріуполя. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

За словами Андрющенка, вивезеним дітям одразу видають російське громадянство. Надалі їх планують розселити по російських сім’ях в Астраханській, Воронезькій, Курській, Московській, Мурманській, Нижньогородській, Омській, Пензенській, Ростовській, Рязанській, Самарській, Челябінській областях і в Москві.

Наразі депортованих українських дітей утримують в таборі під Москвою. "Програму викрадення українських дітей, як і раніше, супроводжує дитячий омбудсмен Росії Львова-Белова", – додав Андрющенко.

Ще один нардеп від ОПЗЖ складає мандат - ЗМІ

неділя, 29 січень 2023, 20:28

Народний депутат від забороненої партії ОПЗЖ Олег Волошин написав заяву про складання депутатського мандату. Про це повідомили джерела УП, передають Патріоти України. Співрозмовники видання підтвердили, що Волошин складає мандат. Раніше джерела УП пові...

Росія "допомогла", бо зацікавлена: Болгарія посварилася з Північною Македонією

неділя, 29 січень 2023, 19:40

Росія зацікавлена в розпалюванні конфліктів на Балканах, в тому числі між Болгарією та Північною Македонією. Про це заявив міністр закордонних справ Македонії Буяр Османі в інтерв'ю місцевій редакції "Радіо Свобода", передають Патріоти України. В остан...