Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що російська армія використовує ув’язнених чи жителів ОРДЛО для виявлення вогневих позицій українських захисників. Про це він сказав в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
«Використовують свіжомобілізованих — неважливо звідки, з окупованої території чи з тюрем, — їх використовують як гарматне м’ясо. Їх постійно кидають вперед на лінію вогню — і вони просто як розхідний матеріал, одразу гинуть», — сказав Гайдай.
Він зазначив, що новобранці не проходять підготовку та не мають нормального екіпірування, тому їх просто кидають для того, щоб з’ясувати, де українські вогневі позиції, які потім російська армія намагається обстрілювати з артилерії.
Гайдай додав, що ув’язнені з російських колоній потрапляють у приватну військову компанію, тож армія РФ в разі загибелі їх не обліковує. «Загиблих з ПВК не обліковують, і за них „лади“ та по 10 тысяч рублів не дають… сподіваюся, що хоч кульки видають», — підсумував глава ОВА.
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...
Базово навчитися керувати дроном можна за кілька днів, але для виконання бойових завдань майбутнім операторам доводиться проходити значно довшу підготовку. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна. передають Патріоти України. Залежно від спеціалізації на...