Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що російська армія використовує ув’язнених чи жителів ОРДЛО для виявлення вогневих позицій українських захисників. Про це він сказав в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
«Використовують свіжомобілізованих — неважливо звідки, з окупованої території чи з тюрем, — їх використовують як гарматне м’ясо. Їх постійно кидають вперед на лінію вогню — і вони просто як розхідний матеріал, одразу гинуть», — сказав Гайдай.
Він зазначив, що новобранці не проходять підготовку та не мають нормального екіпірування, тому їх просто кидають для того, щоб з’ясувати, де українські вогневі позиції, які потім російська армія намагається обстрілювати з артилерії.
Гайдай додав, що ув’язнені з російських колоній потрапляють у приватну військову компанію, тож армія РФ в разі загибелі їх не обліковує. «Загиблих з ПВК не обліковують, і за них „лади“ та по 10 тысяч рублів не дають… сподіваюся, що хоч кульки видають», — підсумував глава ОВА.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...