Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що російська армія використовує ув’язнених чи жителів ОРДЛО для виявлення вогневих позицій українських захисників. Про це він сказав в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
«Використовують свіжомобілізованих — неважливо звідки, з окупованої території чи з тюрем, — їх використовують як гарматне м’ясо. Їх постійно кидають вперед на лінію вогню — і вони просто як розхідний матеріал, одразу гинуть», — сказав Гайдай.
Він зазначив, що новобранці не проходять підготовку та не мають нормального екіпірування, тому їх просто кидають для того, щоб з’ясувати, де українські вогневі позиції, які потім російська армія намагається обстрілювати з артилерії.
Гайдай додав, що ув’язнені з російських колоній потрапляють у приватну військову компанію, тож армія РФ в разі загибелі їх не обліковує. «Загиблих з ПВК не обліковують, і за них „лади“ та по 10 тысяч рублів не дають… сподіваюся, що хоч кульки видають», — підсумував глава ОВА.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...