Росіяни кидають спеціальних "одноразових бійців" на лінію вогню, щоб виявити позиції ЗСУ, - Гайдай

Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що російська армія використовує ув’язнених чи жителів ОРДЛО для виявлення вогневих позицій українських захисників. Про це він сказав в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

«Використовують свіжомобілізованих — неважливо звідки, з окупованої території чи з тюрем, — їх використовують як гарматне м’ясо. Їх постійно кидають вперед на лінію вогню — і вони просто як розхідний матеріал, одразу гинуть», — сказав Гайдай.

Він зазначив, що новобранці не проходять підготовку та не мають нормального екіпірування, тому їх просто кидають для того, щоб з’ясувати, де українські вогневі позиції, які потім російська армія намагається обстрілювати з артилерії.

Гайдай додав, що ув’язнені з російських колоній потрапляють у приватну військову компанію, тож армія РФ в разі загибелі їх не обліковує. «Загиблих з ПВК не обліковують, і за них „лади“ та по 10 тысяч рублів не дають… сподіваюся, що хоч кульки видають», — підсумував глава ОВА.


Режим Путіна може впасти через мобілізацію: Експерт озвучив можливий сценарій

неділя, 25 вересень 2022, 7:50

Протести в Росії через оголошену в країні мобілізацію можуть стати початком зміни влади в РФ, якщо їх очолить "серйозна організаційна сила". Цю роль може взяти на себе Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю "Обозрева...

У Росії заявили про три хвилі мобілізації - вже зараз беруть без військового досвіду та схильних до алкоголізму (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 7:43

У Росії заявляють, що оголошена президентом Володимиром Путіним "часткова" мобілізація проходитиме в три етапи. Усі три хвилі планується провести до 10 листопада, передають Патріоти України. Як повідомляє телеканал "Дождь", в одному з військкоматів сі...