Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що російська армія використовує ув’язнених чи жителів ОРДЛО для виявлення вогневих позицій українських захисників. Про це він сказав в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
«Використовують свіжомобілізованих — неважливо звідки, з окупованої території чи з тюрем, — їх використовують як гарматне м’ясо. Їх постійно кидають вперед на лінію вогню — і вони просто як розхідний матеріал, одразу гинуть», — сказав Гайдай.
Він зазначив, що новобранці не проходять підготовку та не мають нормального екіпірування, тому їх просто кидають для того, щоб з’ясувати, де українські вогневі позиції, які потім російська армія намагається обстрілювати з артилерії.
Гайдай додав, що ув’язнені з російських колоній потрапляють у приватну військову компанію, тож армія РФ в разі загибелі їх не обліковує. «Загиблих з ПВК не обліковують, і за них „лади“ та по 10 тысяч рублів не дають… сподіваюся, що хоч кульки видають», — підсумував глава ОВА.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....