Росіяни ловлять людей для роботи у моргах: Стало відомо про серйозну проблему ворога в Луганській області

У Луганській області росіяни вже не в змозі самостійно впоратися з чисельними тілами ліквідованих, тому вимушені брати на роботу місцевих. Про це у Telegram повідомила Луганська обласна військова адміністрація. За її даними, по Луганську і у російських соціальних мережах розповсюджуються оголошення щодо роботи в морзі, передають Патріоти України.

Наразі є інформація, що окупанти пропонують вакансії вантажників-санітарів у приміщеннях, облаштованих під морги. Пропонується повна зайнятість, вихідні за погодженням. Досвід роботи не потрібен, перший день - випробувальний. "Та якщо у Луганську це відбувається більш-менш добровільно, то в інших містах коїться справжній безлад. До прикладу, у Кадіївці є випадки, коли людей зупиняли на вулиці, відвозили до моргів і змушували декілька годин там відпрацювати", - повідомили в ОВА.

Помстилися: В Україні ліквідували організатора котла для ЗСУ в Іловайську (фото)

неділя, 26 березень 2023, 18:29

Українські воїни ліквідували топ-офіцера армії окупантів Дмитра Лисицького, який влаштував Іловайський котел для українських захисників у 2014 році. Про ліквідацію Лисицького повідомив український військовий журналіст Юрій Бутусов. За його словами, це ...

Буде шмон комендатури, солдат уколовся: Окупант зізнався, що боїться перевірки через пияцтво та наркотики (перехоплення)

неділя, 26 березень 2023, 18:10

Військовослужбовець 3 ОМСБР 1 АК попереджає про можливі перевірки частин військовою комендатурою через випадки вживання алкогольних і наркотичних засобів, які спричинили смерть солдатів. Про це повідомляє ГУР та публікує перехоплену розмову окупантів, ...