Росіяни можуть назвати вторгнення "контртерористичною операцією" і відключити ЗАЕС, - Інститут вивчення війни

Російське керівництво після незаконної анексії українських територій може назвати вторгнення в Україну "контртерористичною операцією". Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни, передають Патріоти України.

Аналітики посилаються на заяву "глави" окупованого Криму Аксьонова, який напередодні стверджував, що РФ може "тимчасово відімкнути" Запорізьку АЕС для проведення "контртерористичної операції".

Йдеться про федеральний закон РФ, який дозволяє призупиняти радіологічні об'єкти на час "боротьби з тероризмом" "Російські сили можуть використати повну зупинку станції, реактори якої вже відімкнені, щоби спробувати перевести ЗАЕС у російську енергосистему та вивести її з-під контролю України", - вказують аналітики.

"Кілька днів": У ЗСУ зробили прогноз щодо підготовки нового обстрілу України

четвер, 8 грудень 2022, 0:38

Для підготовки нового масованого ракетного обстрілу українських міст російським окупаційним військам потрібно менше тижня. Про це розповів речник Командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі Українського радіо", передають Патріоти України. "У буд...

Без електрики, води та опалення: Кличко заговорив про сценарій "апокаліпсису" в Києві

четвер, 8 грудень 2022, 0:28

У разі продовження нанесення РФ ударів по українській інфраструктурі у Києві не виключений сценарій "апокаліпсису", заявив мер Віталій Кличко, передають Патріоти України. За його словами, жителям Києва немає необхідності евакуюватися зараз, але вони по...