“Росіяни можуть спокійно піти на Київ”: Військовий приголомшив заявою

Російська армія може знову піти на Київ, якщо українські військові “посипляться” на якійсь ділянці фронту і у ворога звільняться сили. Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю TSN.UA висловив колишній боєць “Азову”, боєць 3 ОШБр та інструктор “Військової школи командирів імені полковника Євгена Коновальця” з позивним "Мактавіш", передають Патріоти України.

“Можуть вони піти, це не є проблемою. Якщо ми посипемося десь на якійсь ділянці, в них вивільняться сили — вони можуть спокійно піти на Київ. Наприклад, для того щоб розтягнути наші сили, розпорошити з усіх напрямків. Чи буде це доцільним, я не можу сказати”, — розповів військовий. За його словами, держава планомірно до цього готується: будуються укріплення, готуються певні підрозділи.

“Тобто план на таку ситуацію є. Чи будуть вони це робити — я не можу сказати. Сподіваюсь, Росія цього не зробить, тому що це просто ускладнить нам роботу на тих напрямках, де ми вже працюємо. В плані логістики, розпорошення особового складу, людей і підрозділів, це ускладнить нам життя. Але, на мою особисту думку, немає зараз сенсу йти на Київ, у них і так достатньо проблем на інших фронтах”, — каже “Мактавіш”.

"за все заплатить НБУ і особисто А.Г. Пишний": Смілянський відреагував на рішення НБУ щодо свого звільнення з "Укрпошти"

вівторок, 23 червень 2026, 14:04

Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...

Удари по Москві змінили логіку війни: Аналітик назвав дві ключові цілі

вівторок, 23 червень 2026, 13:50

Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...