Росіяни можуть тільки заздрити: У Бахмуті комунальники навіть під обстрілами продовжують виконувати свою роботу (відео)

У Бахмуті Донецької області, незважаючи на постійні обстріли російських окупантів, продовжують працювати комунальні служби. Поки росіяни намагаються стерти міста з лиця землі, українці навіть за умов війни намагаються підтримувати чистоту, передають Патріоти України.

Жителі країни-агресора можуть такому лише позаздрити. Автор відео зазначає, що співробітники комунальних служб – герої, тому що ризикують своїм життям, щоб підтримувати рідне місто в чистоті.

Також на відео йдеться про те, що не в кожному російському місті так стежать за чистотою, як це роблять українці навіть під обстрілами. "Герої в Бахмуті на кожному кроці! Вгорі димить, десь приліт, метрів за 200, а вони сміття вивозять! Рашка, та ви здохните від заздрості. Ви тонете у своєму лайні, а тут під обстрілом чистоту наводять", – каже чоловік на відео.

Дуже важливий крок! Рада скасувала сплату ПДВ та мита при ввезенні дронів, тепловізорів та рацій

понеділок, 6 лютий 2023, 15:59

Верховна Рада звільнила від сплати мита та податку на додану вартість ввезення дронів, тепловізорів та рацій в країну, передають Патріоти України. "Рада схвалила наші законопроекти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, теплові...

"Працюємо": Коханка Путіна Кабаєва порівняла роботу російських пропагандистів з "автоматом Калашникова"

понеділок, 6 лютий 2023, 15:53

Колишня олімпійська чемпіонка та ймовірна коханка диктатора Путіна Аліна Кабаєва порівняла роботу російських пропагандистів з "автоматом Калашникова", передають Патріоти України. Кабаєва виступила з нагоди заснування одного із російських пропагандистсь...