
Збройні сили повідомляють, що росіяни, які напали на Україну в ніч проти 24 лютого, можуть використати режим "тиші", аби просуватися вперед. Про це на брифінгу розповіла віцепрем'єрка – міністерка з питань реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук, передають Патріоти України.
"Під час проведення режиму тиші наші військові повідомляють, що в районі заявленого маршруту російські військові використовують режим тиші і просуваються вперед. Я хочу звернутися до російської влади і сказати: "Ми домовилися за посередництвом Червоного Хреста, використовуючи міжнародні конвенції, що буде дотримано режим тиші. Там не має бути жодних просувань військ. Ми використовуємо такий канал, щоб евакуювати цивільних, жінок, дітей, а також довести гуманітарні вантажі для тих, хто залишився. Тому вкотре звертаюся до російської влад - припинити просування своїх військ, якщо це відбувається, зараз ми перевіряємо цю інформацію, і дати можливість спокійно провести евакуацію людей. За цим спостерігає увесь світ!", - сказала Верещук.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...