Росіяни на окупованих територіях влаштували трудові загони для неповнолітніх,- ЦНС

Окупанти використовують працю неповнолітніх на окупованих територіях України. Про це 13 червня повідомив Центр національного спротиву (ЦНС), створений Силами спеціальних операцій ЗСУ, передають Патріоти України.

На Донбасі організували 14 трудових загонів для роботи на будівництвах, ідеться в повідомленні. Складаються вони з дітей і молоді, які протягом літнього періоду працюватимуть у різних регіонах країни-агресора РФ.

"Участь у таких літніх "розвагах" стала примусово-добровільною. Кремлівські куратори поставили план для місцевих окупаційних адміністрацій – організувати й забезпечити щонайменше 1 тис. юних "добровольців", – зазначили у ЦНС.

Окрім будівництва, неповнолітніх залучатимуть до оброблення полів і роботи санітарами в медичних закладах, ідеться в повідомленні.

Тим часом окупанти й далі завозять на тимчасово окуповані території молодь із Росії задля участі у пропагандистських заходах, повідомили у ЦНС. Зокрема, у Луганську область прибули активісти молодіжного руху партії "Единая Россия".

"Мета росіян - зрізати Роботинський виступ": Коваленко оцінив загрози для України

субота, 20 липень 2024, 7:28

Ворог захопив село Роботине у Токмацькій міській громаді Пологівського району Запорізької області, знищивши його вщент. Тепер росіяни докладають максимум зусиль, щоб до кінця літа було розв'язане питання з Роботинським виступом на Запорізькому напрямку...

Російські генерали на Харківському напрямку вже "стирають" елітну морську піхоту як дешеве навербоване де попало "м'ясо", щоб виконати забаганки Путіна

субота, 20 липень 2024, 7:10

Задля того аби захопити невелике прикордонне місто в бій кидають усе, що залишилося. Щоб цар міг заявити в телевізор про "вєлікую пабєду". На Харківщині в секторі оборони бригади "Рубіж" противник зупинився на деякий час в очікуванні підкріплення, адже...