
Росіяни намагаються штурмувати українські позиції на мототехніці, прориваючись у тил, щоб знешкодити позиції БПЛА. Про це в ефірі "Київ24" розповів Руслан Піддубний, командир батальйону безпілотних систем "Antares" 4-ї бригади НГУ "Рубіж", передають Патріоти України.
Як зазначає військовий, противник намагається прорватися через перший ешелон оборони та в’їхати у тил, щоб одразу знешкодити позиції БПЛА.
"Що це передбачає. Те, що у нас, по-перше, дуже порушена буде комунікація, тому що противник буде знаходитись вже в наших бойових порядках, і порушене спостереження, тому що бійцям які відповідали за спостереження з неба зараз треба вступати в стрілецький бій. Тобто противник зараз використовує таку тактику, що він одразу знешкоджує наші БПЛА", - пояснив він.
Він зазначив, що на фронті ворог користується погодними умовами, зокрема, туманами. За останній тиждень на Сіверському напрямку було вже три спроби штурмових дій, одна з яких на мотоциклах. Всі спроби були безуспішні. Також росіяни постійно застосовують повітряні дрони - і як супровід штурмових груп, і як підтримку з повітря.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...