"Росіяни не розпочинали війну": Глава комісії WADA Макларен закликав повернути РФ у світовий спорт

Голова незалежної комісії Всесвітньої антидопінгової агенції (WADA) з розслідування справи про допінг на Олімпіаді-2014 Річард Макларен назвав несправедливим усунення російських спортсменів від міжнародних стартів. В ефірі спортивному шоу в Німеччині Макларен заявив, що атлети РФ не несуть спільної відповідальності за політику своїх країн, передають Патріоти України.

"Спортсмени не розпочинали війну і не несуть відповідальності за її хід. Це дві вагомі причини, щоб дозволити їм знову брати участь у світових змаганнях", – цитує професора права sportschau.de.

У той же час Макларен не вірить, що російські спортсмени таким чином знайдуть дорогу назад до міжнародної спортивної спільноти. "Поки триває конфлікт, міжнародна спортивна спільнота не змінить ухваленого ним рішення", – додав 77-річний канадський юрист.

Макларен розраховує, що деякі російські та білоруські спортсмени звернуться до Міжнародного спортивного арбітражного суду (CAS), щоб відсудити право стартувати на міжнародних турнірах.

"Якщо CAS ухвалить рішення на користь спортсменів, асоціації будуть змушені дозволити їм знову брати участь у змаганнях", – впевнений Макларен.

Прогноз про шанси росіян у суді досвідчений спортивний юрист давати не став. "Можливо все", – лаконічно відреагував канадець.

Після нападу Росії на Україну Міжнародний олімпійський комітет (МОК) рекомендував світовим спортивним федераціям усунути російських та білоруських спортсменів від міжнародних змагань.

"Рашисти били мене ногами з криками "С*ка, ты знаешь, сколько колонн наших сгорело?!": Мешканець Чернігівщини дивом вижив в окупації

неділя, 25 вересень 2022, 7:29

Про те, що вдалось пережити 35-річному Олегу Панчосі із Ріпок, що на Чернігівщині, де певний час хазяйнували російські дикуни-окупанти, можна знімати кіно, передають Патріоти України. Ще на початку березня його із автомата розстріляли рашисти, а після...

У РФ держслужбовцям масово дають броні, щоб "відкосити" від мобілізації - почалася паніка

неділя, 25 вересень 2022, 7:22

У Росії оголошення "часткової мобілізації" породило паніку серед державних службовців. Вони намагаються відкосити усіма доступними способами - від оформлення броні, до влаштування в аспірантуру передають Патріоти України. . У мережу потрапили списки ...