Росіяни обстріляють у найнесподіваніший момент: Експерт попередив про сакральні дати для Кремля

Росіяни наразі намагаються визначити ті критичні точки, удари по яких для України будуть найпроблемнішими. Також є підозра, що ворог може завдати удару 24 грудня - в день, що є сакральним для Москви. Про це розповів генерал-майор запаса СБУ Віктор Ягун в ефірі "Апостроф TV", передають Патріоти України.

"Українцям треба розуміти, що удар від росіян все одно буде, можливо в найнесподіваніший момент, тому не треба ігнорувати заклики ховатися під час повітряних тривог", - сказав Ягун.

За його словами, ворог визначає ті критичні точки, удари по яких для українців були найболючіші та спробувати їх ліквідувати.

"Але я сподіваюсь, що ми так само не сиділи склавши руки, і навіть відновлення нашої інфраструктури не означає, що вона була відновлена саме в тому порядку, в якому вона була розташована раніше", - зазначив Віктор Ягун.

Він також додав, що могли змінитися місця тих чи інших об’єктів інфраструктури та зробити так, щоб інформація, якою володіє ворог, не відповідала дійсності.

Ба більше, Ягун нагадав про найближчу сакральну дату для Москви. А це 24 грудня - день створення СРСР. Відтоді минуло 100 років. "Або ж на Новий рік. Тобто вони цинічно підбирають такі дати, які символічні", - розповів генерал-майор запаса СБУ.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...