
Російські війська завдали низку ударів системою залпового вогню "Смерч" по житлових масивах Маріуполя та аеропорту. Про це заявив Маріупольський міський голова Вадим Бойченко на пресконференції в четвер, зазначають Патріоти України.
"Сьогодні була низка обстрілів у різний час по житлових масивах нашого міста. Вулиця Більшовицька стала першою, куди Російська Федерація завдала удару залпового вогню системи "Смерч", прилетіло два снаряди… З мирного населення було поранено п’ять дорослих людей та одну дитину, всі пораненні – середньої тяжкості, прооперовані та їхньому життю немає загрози", – розповів мер Маріуполя.
Також повідомляється, що ситуація в Маріуполі з погляду комунальних служб, залишається контрольованою, всі підприємства працюють у штатному режимі, муніципальні працівники та управлінський апарат на місцях, ніхто нікуди не виїхав. Транспорт переведено в особливий режим і працює в місті на безоплатній основі для того, щоб можна було пересуватися безперешкодно по території міста.
"Також вони цілеспрямовано завдавали удару по житловому селищу поряд з аеропортом, у результаті чого вбито трьох мирних жителів", – додав він.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...