Росіяни окупували вже 95% території Луганської області, - глава ОВА

Росія окупувала 95% території Луганщини. Обстріли не припиняються. Водночас на підконтрольних районах області залишається 40 тисяч людей. Про це повідомив керівник Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України.

Він наголосив, що ситуація на Луганському напрямку складна. Гайдай повідомив про постійний обстріл траси Лисичанськ-Бахмут, де вчора, навіть намагалась зайти диверсійно-розслідувальна група росіян.

"Ситуація на Донбасі – надзвичайно погана. Луганщина продовжує стримувати орду, яка знищує наші населені пункти. Обстріли не зупиняються взагалі. Траса "Лисичанськ-Бахмут" обстрілюється. Вчора ворожа ДРГ вийшла на дорогу, була перестрілка, оркам вдалося навіть поставити свої блок-пости", – розповів Гайдай.

На підконтрольних територіях 40 тисяч людей

Водночас попри складну ситуацію вдалося завезти гуманітарні вантажі жителям, які перебувають на підконтрольній Україні території. Всього понад 40 тисяч українців залишаються у цих районах Луганщини, з них до 15 тисяч – у Сєвєродонецьку (який не оточений) та селах громади. "Люди евакуюватися не хочуть", – додав очільник Луганщини.

"Да кого защищать, нах*й? Мы никого не защищаем!": Окупант зізнався, що хоче втекти з війни в Україні (аудіо)

середа, 29 червень 2022, 7:30

Російський окупант, який більше не хоче воювати в Україні, вказав дружині на брехню кремлівських пропагандистів. Він відкрито заявив, що війська РФ безпричинно вторглися на територію сусідньої незалежної держави, яка не збиралася ні на кого нападати. П...

Все дуже серйозно: Армія Білорусі активно готується до вторгнення в Україну, - військовий експерт

середа, 29 червень 2022, 7:22

Військовий експерт, координатор групи "Інформаційний спротив" Костянтин Машовець проаналізував загрози, що походять від збройних сил Білорусі, передають Патріоти України. "Воювати Мінську доведеться не тому, що так хочеться йому самому, а тому, що цьог...