Росіяни перекидають на фронт ППО із "стратегічно вразливого" регіону, - міноборони Британії

Після значних втрат Росія перемістила свої стратегічні системи С-400 з «вразливого» Калінінграда на фронт в Україну. Про це йдеться в щоденному звіті міністерства оборони Британії у Twitter (Х), передають Патріоти України.

За даними британської розвідки, Росія вважає Калінінград одним зі своїх найбільш стратегічно вразливих регіонів, зокрема й через те, що він із трьох боків межує з державами-членами НАТО.

Том, як пояснюють розвідники, упереміщення систем С-400 з Калінінграда є важливим фактором. «Той факт, що міноборони Росії, здається, готове прийняти додатковий ризик, підкреслює надмірне навантаження, яке спричинила війна для деяких ключових сучасних можливостей Росії», – йдеться у звіті міноборони Британії.

Грандіозний за результативністю тиждень атак на Крим: Які важливі цілі уразили ракети ATACMS (карта)

субота, 25 травень 2024, 7:58

Американські ракети за тиждень уразили низку важливих цілей у Чорному морі та на Східній ділянці фронту. Передові комплекси ППО армії РФ не впоралися із завданням: вибухи чула низка кримських міст. Фокус з'ясував, на що здатна точна зброя в руках ЗСУ т...

На концерті Кобзона кайфують вже 500 000 окупантів, аншлаг триває 12-ту добу поспіль: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 25 травня

субота, 25 травень 2024, 7:50

Впродовж 821 дня війни Путін поклав на полі бою вже півмільйона своїх солдатів. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.05.24 орієнтовно склали: