Російські окупанти не мають нових перемог і з жахом чекають на контрнаступ ЗСУ. Про це заявив голова Луганської ОВА, передають Патріоти України.
"Луганщина нині найгарячіша точка України, область стримує ворога від подальшого просування в інші регіони. У Білогорівці ще не кінець. Вони знову полізуть", - йдеться у повідомленні.
Також Гайдай прокоментував заяви міністра оборони РФ Шойгу щодо "скорого" захоплення окупантами Луганської області. "Щодо заяви Шойгу: "скоро", "найближчим часом" якби рашисти візьмуть під контроль Луганську область - такий собі міністр оборони, якщо не розуміє термінів своїх "військових операцій". Воюємо з "профі". Озвучена сьогодні нісенітниця - лише для відводу очей росіянам, щоб ті не розуміли реального стану справ про те, що їхнє рашистське військо програє", - заявив Гайдай.
За його даними, у розпорядженні рашистів - совєтська техніка в резерві, яку нема чим заправляти. "Орки перемог не мають і з жахом чекають на наш контнаступ, який супроводжуватиметься процесом деокупації наших територій. Всіх наших територій", - зазначив Гайдай. Також за його даними евакуація з області завтра відбудеться.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....