Російські окупанти не мають нових перемог і з жахом чекають на контрнаступ ЗСУ. Про це заявив голова Луганської ОВА, передають Патріоти України.
"Луганщина нині найгарячіша точка України, область стримує ворога від подальшого просування в інші регіони. У Білогорівці ще не кінець. Вони знову полізуть", - йдеться у повідомленні.
Також Гайдай прокоментував заяви міністра оборони РФ Шойгу щодо "скорого" захоплення окупантами Луганської області. "Щодо заяви Шойгу: "скоро", "найближчим часом" якби рашисти візьмуть під контроль Луганську область - такий собі міністр оборони, якщо не розуміє термінів своїх "військових операцій". Воюємо з "профі". Озвучена сьогодні нісенітниця - лише для відводу очей росіянам, щоб ті не розуміли реального стану справ про те, що їхнє рашистське військо програє", - заявив Гайдай.
За його даними, у розпорядженні рашистів - совєтська техніка в резерві, яку нема чим заправляти. "Орки перемог не мають і з жахом чекають на наш контнаступ, який супроводжуватиметься процесом деокупації наших територій. Всіх наших територій", - зазначив Гайдай. Також за його даними евакуація з області завтра відбудеться.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...